N2200-PAC-400W – Cisco 400-Watts AC Power Supply for Nexus 2200
30 Days Warranty — To Avail Additional Warranty Contact Us
| Mfr Part#: | N2200-PAC-400W |
|---|---|
| Manufacturer: | Cisco |
Request Bulk Quote
Please call us at 954 601 5103 and one of our representative will be happy to assist you with part
Free ground shipping within USA.
Fast & Free Shipping
on all Orders -
Customer Support
Contact us -
Lowest Price
Guarantee -
Secure Online
Payments
Description
About Cisco Nexus 2200, 400 W, 90-264 V, 50-60 Hz, Power supply, Grey, Cisco N2200-PAC-400W
N2200-PAC-400W from Cisco. Product description: Power supply; color: grey. Suitable for: Cisco Nexus 2200. 400 W of total power, 90–264 V of AC input voltage, and 50–60 Hz of AC input frequency